[]

thy iade ücretini nasıl alabilirim? [iptal edilen bilet]

kapanmadan dolayı uçuşa iptal hakkı verildi ben de iptal ettim. son aşamada iade edilecek banka hesabı vs vardı ben de ödeme yaptığım kartı seçmiştim başka seçenekte yoktu. onayladıktan sonra bana bir kod verildi ve bununla en yakın şubeden vs iade alabilirsiniz yazıyordu ama işlemler boyunca karta iade, kart no vs ibarelerini görünce karta iade edilecek sandım. 5 gün oldu yatmadı ücret. kart banka hesabı kartıydı kk değildi.

ne yapmam gerekiyor? yasaklardan dolayı thy ofisleri de kapalı zaten.


 
thy'nin sistemi özelinde bilmiyorum ama online alışverişlerde iadelerde paranın geri gelmesi genelde 1 hafta 10 günü buluyor. şu an normal süreçte olabilirsiniz yani.


  • hadsafhada  (09.05.21 18:14:44) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.