[]

son kullanma tarihi geçmiş mantar

bimden aldığım mantarı dolapta unutmuşum 3 gün geçmiş yenir mi?
 
Ben yemezdim.


  • himmet dayi  (09.05.21 16:18:07) 
Mantar zaten çok çabuk tüketilmesi gereken bir şey. Bence de hiç riske girmeyin.


  • ms brownstone  (09.05.21 16:25:57) 
Yenmez.


  • Mekkeli Müşrik  (09.05.21 16:26:49) 
mikoloji ilgi alanım: formda çok bozukluk yoksa,görüntüde bozukluk olan kısımları atıp yenebilir bir sorun çıkarmaz. caps olsa daha iyi olurdu.


  • babafingo  (09.05.21 16:48:47 ~ 16:49:10) 
Yemeyin lütfen. Babası ve amcaları mantardan zehirlenip yoğun bakımda yatmış bir insan olarak söylüyorum. Evet zararsızları da var lakin çok riskli bir şey bu mantar. Atın gitsin.


  • a perfect lie  (09.05.21 16:49:28) 
dışı viskoz bir sıvıyla kaplanmış gibiyse yeme. kuruysa yiyebilirsin. pişince siyah olmasının taze veya bayat olmasıyla bir ilgisi yok.


  • bohr atom modeli  (09.05.21 16:59:02 ~ 17:00:01) 
Bohr modeli +1 pek cok defa yedim. Fiziki durumunu incele ona gore karar ver


  • proletarier aller lander vereinigt euch  (09.05.21 17:54:45) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.