[]

İwatchta müzik ve youtube

Arkadaşlar iwatch 5i yeni kurdum. Blur tooth kulaklığım saate bağlı. Saatten youtube açtığımda telefonun hoparlörün telefonundan çalıyor; nasıl düzeltebilirim.
Kulaklıktan, satte ayarladıpım videoyu dinlemek istiyorum 
Video telefonda oynatılıyorsa kulaklıkları telefona bağlaman lazım. Görüntü ordan gelsin, ses saatten gelsin olmaz diye düşünüyorum.


  • himmet dayi  (09.05.21 16:01:02) 
Apple Watch ise bahsettiginiz oyle seyleri calacak bir hoparloru yok. mevcut hoparlor sadece mesaj, siri vb seslerini cikarmak icin.


  • yoggi  (11.05.21 00:26:15) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.