[]

ana domain dns yönlendi fakat webmail yönlenmedi

Merhaba,
Sunucu değiştirdiğim için dnslerimi yönlendirdim. domain'im yeni ip ye yönlendiği halde webmail hala eski ipye gidiyor. pingleyerekte kontrol ediyorum webmailim eski ipde domainim yeni ipde. dns yapılandırmasında pleskte yeni ipler gözüküyor webmailde.
İkisininde aynı anda yayılması gerekmezmiydi ? bir sorun mu var yoksa biraz daha mı beklemeliyim.
Bilgilendirebilirseniz sevinirim.

 
Gerekli TXT, MX ve A kayıtları yapıldıysa transfer süreci 48 saate kadar sürebiliyor. Birkaç saat içinde tekrar deneyin.


  • himmet dayi  (09.05.21 04:22:10) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.