[]

instagram hesabı kurtarma

şifresi hatırlanmıyor.
e posta adresi değiştirilmiş ancak geçerli bir e posta değil:
mesela abc@mail.com iken abc@mail.comm olmuş. ( 2 m li)
bu durum, instagram hesabı açılırken kullanılan ilk mail adresinde gelen kutusunda görünüyor.
"şifremi unuttum, şifre sıfırlama bağlantısı gönder" dendiğinde abc@u.. diye bir adres görünüyor.u ile başlayan bir mail adresi değişikliği hiç yapılmamış.
ancak hesap açılırken kullanılan mail adresi yani abc@mail.com un şifresi var, ulaşılabiliyor.
androidde internette anlatılan yönergelerin olduğu pencere gelmiyor, farklı bir pencere geliyor.
abc@mail.com veya abc@mail.comm'a şifre sıfırlama bağlantısı gönder dediğimde de kullanıcı bulunamadı diyor.
bu hesap resmen çalınmış be.
bu hesabı kurtarmanın bir yolu var mıdır?

 
Hesap herhangi bir telefonda şu An açık mı?


  • feel the blanks  (09.05.21 05:19:59) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.