[]

Yurtdisi giris cikis pcr testi 72 saat kurali

Diyelim ki pcr testini pazartesi gunu yaptirdim, persembe gunu bu testin gecerliligi var midir?
Yoksa persembe icin yeni test mi istenir? Deneyimleyen ya da bilen var midir? Tesekkurler



 
Saatine ve gününe bakıyorlar. Dolayısıyla 72 saati geçtiği an geçersiz sayılıyor. (Saat yuzunden havaalanında kalan kişi gördüm.)

Siz de yaptırdığiniz saatten itibaren 72 saat saymalisiniz.
  • fraise  (09.05.21 00:32:07 ~ 00:33:11) 
pazartesi X saatinde yaptirdigin test Persembe X saatindeki ucusta kullanilabilir (24x3) X:10 olmaz ama mesela.


  • yoggi  (09.05.21 01:07:20) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.