[]

Green card ve süreç

Selamlar, kardeşimin green card başvurusu onaylanmış, 20 yaşında yazılımcı.
Bundan sonraki süreç nasıl olacak acaba?
Neler yapmayı gerekiyor? Sonrası için iş durumları va.
Ve sonraki süreçte ben ve eşim (öğretmeniz) abd'ye gitme durumu olabilir mi?

 
İnanın YouTube'da tonla video var çok detaylı şekilde anlatan. Buradan kimse o kadar detay veremez. Üstelik sözlük'te Green Card başlığını şükela moduna alırsanız orada da detaylı anlatım var.

Sonraki süreçte sizin gidebilmeniz için bir şirketin size sponsor olmayı kabul etmesi gerekiyor. Kardeşiniz orada diye gitme hakkı vermezler yani. Turist olarak ziyaret edersiniz.
  • himmet dayi  (08.05.21 19:35:00 ~ 19:41:28) 
bu arada alakasız olacak ama basvurular bitti mi, linke basıyorum acılmıyor da :/


  • blackgirl00  (08.05.21 19:56:03) 
6 ekimde diyor yeni başvurular @blackgirl.


  • gelmeistemem  (08.05.21 20:13:11) 
Başvurular Ekim-Kasım gibi oluyor. Mayıs ayında da açıklanıyor. Bir sonraki başvuru 2023 için bu Ekim'de başlayacak. 1 ay sürer.


  • himmet dayi  (08.05.21 20:23:09) 
kardeşinizi ziyarete gidebilirsiniz vize alarak. sizi oraya alma gibi bir durumu soruyorsanız yok öyle bir durum


  • burya  (08.05.21 21:10:35) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.