[]

Ups kargo çağırma takip kodu

İade edeceğüm kargo için kurya çağırdım. Mesajla bir kod yollandı tıkladım bu telefon numarasına ait kayıt yok diyor. Ptesi gelecek şekilde çağırmıştım ama hemen görünmüyor mu acaba yoksa bzi mi yiyiorlar? Şikayetvarda da brkaç şikayet var bununla ilgili bir de burdan sorayım dedim.
 
yaklaşık 4 ay evvel büyük bir kavga yürüttüm ups ile. mudo'dan aldığım ürünü iade etmek için 4-5 farklı kayıt açtım ancak kurye gelmedi. telefon konuşmalarından anladığım kurye sisteme başka kargo şirketiyle anlaştığımı yazıp işi savsaklamış.

kafanıza ters gelen bi şey olursa çağrı merkezini darlayın. tuhaf ve ağır işleyen bir sistemleri var.
  • tempor  (08.05.21 01:45:41) 
Hocam bana da aynı oldu. Saçma sapan bi sistemleri var. Kayıt alındığı ilk gün kayıt gözüküyor, sonra kurye birimine iletildi yazıyor. Takip eden günde de kayıt siliniyor. Fakat 2-3 gün sonra bir öğlen vakti geldiler. O pazartesi seçilme gibi işlemler de “pazartesi şu saatten sonra gelebilirsiniz” demek. Yoksa o saatte gelin demek değil.

Hiçbir sonuç alamazsanız ups twitter sayfalarından dm atın, geri dönüyorlar. Biraz geç oluyor ama telefonla arıyorlar twitterdan iletişim kurunca. Fiziki anlamda şubeleri yok ve pandemi ayağına telefonları çalışmıyor.
  • neysene  (08.05.21 16:05:27) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.