BtcTurk'un (varsa) bagimsiz denetim raporlarini yayinlamamasi

Selamlar duyuru ahalisi, thodex vakasindan sonra yerli borsalarda durum nedir diye dusunerek btcturk destege mail attim. ilk sorumu gecistirdiler, ikinci kez tekrar bagimsiz denetim rapolarini nereden gorebilecegimi sordum. ortada bir denetim varsa cikar raporunu yayinlarsin ancak verilen cevabi ekte gorebilirsiniz. BtcTurk hic kullanmadim, kullanmayi da dusunmuyorum. Sizin yorumunuz nedir?

Firmalar bağımsız denetim raporlarını yayınlamak zorunda değiller. Ayrıca firmayla yaptıkları anlaşma gereği raporu paylaşamıyor da olabilirler.

Ben Binance kullanıyorum.
  • roket adam  (07.05.21 17:42:56 ~ 17:43:19)
Öncelikle parayı buralarda tutmayın. Fakat Binance vb. borsada tutmak da (serverlara, safu fund'a falan yatırım yapsalar bile) yine yüzde yüz garanti değil.

Tl'den kriptoya geçmek ve başka yere transfer etmek için yine en hızlı düzgün çalışanlardan biri Btcturk bence.

bilgibankasi.ito.org.tr
şuradan firma bilgilerini sorgulayabilirsiniz(ünvana göre. Btctürk->Eliptik yazılım olarak geçiyor). Paribu vb.'yi sorgularsınız.
  • nhk ni youkosu  (07.05.21 17:51:10 ~ 17:51:37)