2002 Sociedad Nihat mı? 2021 Lille Burak mı? Daha zoru başardı?

2002 yılında Los Galacticostan önce Nihatlı Sociedad Real Madride 2 puanla şampiyonluğu kaybetti.Real Madrid de Figo Carlos Zidane Ronaldo var, 2001 Şl şampiyonu ancak 11 senelik Şl hasreti başlayacak. Socieda da Nihatın takım arkadaşları X. Alonso, Kovacevic nispeten tecrübeli bir kadro mevcut.
2021 Lille piyasa değeri 298 milyon euro Psg 829 milyon euro. Takımda tecrübeli 2 oyuncu var biri Burak Yılmaz.

Real 2002 de en pahalı 5 takımdan biri Psg de 2021 de en pahalı 5 takımdaan biri.Sizce Nihatın başardığımı daha zor Burak Yılmazınki mi?
Bence pandeminin etkisi göz önüne alınsa da Burak Yılmazın yaptığı daha zor.

Fransa ligi kim

  • yarey  (07.05.21 17:00:39)
Nihat'in Ispanya liginde yaptiklari kesinlikle bugunun Fransa liginden cok daha zordu.

  • vudin  (07.05.21 17:14:22)
nihat tabi ki.

  • drako  (07.05.21 17:24:51)
Nihat.

Sociedad'ın ilk 11'inin yarısı altyapıdan yetişmeydi. Xabi Alonso'nun yanlış hatırlamıyorsam ikinci tam sezonuydu. Pek tecrübeli diyemeyiz. Kalanının da Sociedad sonrası pek parlak bir kariyerleri olmadı zaten.
  • bruce mclaren  (07.05.21 17:25:08)
cok sacma bi soru nihat tabi ki

  • bay b  (07.05.21 17:31:02)
nihatınki hatırlanmaz ama burak şampiyon olursa efsane olur.

nihat'ın macerası daha zordu, lille ligi 2. bitirirse kıymeti kalmaz fakat şampiyon olursa başarısı ( zorluğundan bağımsız olarak ) nihat'ın önüne geçer bence.
  • garavel  (07.05.21 17:32:04)
Bence de Nihat.

Burak da kendi kariyerinin belki en değerli sezonunu geçiriyor ve seyircisiz maçları da düşününce kolay bir sezon geçirmiyor ama Nihat'ın daha dişli rakipleri vardı ve İspanya ligi hep Fransa liginden zor olmuştur.
  • chicha_v2  (07.05.21 17:48:28)
şu an burak yılmaz'ın yaptığı şey gerçekten çok çok büyük bir olay. bunu asla küçümsemiyorum. ama psg'de 2 tane şımarık ve topa girmeye korkan dünya yıldızı dışında kimse yok. şu an katar liginde pardon fransa liginde de 2002-2003 ispanya ligindeki kadar kaliteli ve yırtıcı oyuncular yok. türkiye'nin yarısı trt'de real sociedad maçlarına kitlenirdi. o gün yaşananlar bambaşka bir şeydi.

  • golgi aygıtı  (07.05.21 18:35:38)