[]

Attack on titan bitti mi? -Anime- SPOİLER

bıraktığımda en son cümbür cemaat duvarların dışına çıkıyorlardı. erwind di galiba, sarı pipi komutanın bir kolu kopmuştu. sezon arası gibi bir şey vermişlerdi. orada bıraktım özellikle izlemedim, sözlükte başlığını dahi takipten çıktım, bitince toptan izleyeyim diye.

şu an durum ne, anime bitti mi? kimileri bir final bölümü daha yayınlanacakmış diyorlar ama son durum nedir? başlayayım mı izlemeye?

not: spoiler veren dombilidir, taocudur.

 
manga tamamen bitti, animede de final sezonunun part-1'i yeni bitti, part-2'si gelecek. Part-2 ne zaman belli değil.


  • helena  (06.05.21 21:45:13 ~ 21:45:26) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.