yeni hat ve numara almak

Zor mu? Yakın zamanda sıfırdan bir numara alan var mı? Resmi prosedürler ne kadar sürüyor? Ayrıca millete yeni numaram bu diye mesaj atmak istemiyorum. Whatsapp bunun için bir şey geliştirmiş mi?

Bankalar, e-devlet, okul aklıma geliyor şuan. Buralara numara değişikliği bildirmek zor mu?

Yeni numara almak kolay, hatta internet sitesinden seçiyorsun ertesi gün sim kartını teslim ediyorlar.

Whatsapp'ta eski numaran değişince xxx kişisi telefonunu şu numaraya güncelledi diye mesaj çıkıyor.

Bankaların online şubesinden değiştirip bankamatikten veya telefon ile onaylaman gerekebiliyor.
  • Northern Mariner  (06.05.21 21:12:27)
Alışveriş siteleri, yemeksepeti de var. Kargo gönderirken şirketlere de söyleyin ayrıca. Ben geçiş süresince eski hattı kontörlüye çevirtmiştim. Ara ara açıp kontrol ediyordum. Kim aramış diye.

Ama tam geçişi sağlamak uzun sürüyor. Bazen kargo gönderirken eski numaranı görüyorsun veya atıyorum tüvtürk vb bir yere gidiyorsun eski numaran var.

Edit: www.eksiduyuru.com
  • the coon  (06.05.21 22:37:35 ~ 22:39:00)
hat almak kolay da ayrica yeniden 12 ay yeni hat tahsis vergisi vs diye bir seyler veriyorsun.
bankalari tek tek arayip teyit etmen gerekiyor.
millete de mecbur mesaj atacaksin.
siteler vs digerleri icin de tek tek degistireceksin tabi ki baska yolu yok.
  • bay b  (07.05.21 09:55:12)