[]

Elden çıkarmak istediğim kitaplar var.

Merhabalar.
Elimde bazı kitaplar var. Canan Tan’dan tutun fantastik, genç yetişkin tarzı kitaplar. Kitapları bağışlayabileceğim yerler var mı ücret falan karsılığında değil sadece elden çıkarmak istiyorum. 
işyerinde bugün bir bilgi geldi; aşağıda paylaşıyorum.

Merhaba arkadaşlar,

xx ailesi olarak güzel bir sosyal sorumluluk projesine başladık.
Giyilebilir ve temiz kullanmadığınız kıyafetleri ve kırtasiye ürünlerini “Acil İhtiyaç Vakfı” aracılığı ile bağışlamak istiyoruz. Bağışlarınızı sekreter xx’e teslim edebilirsiniz.
Katılımınız için teşekkürler.
Bilgi: xxx
Son teslim tarihi: 31.05.2021


siz de bu vakıf ile irtibata geçip onlara ulaştırabilirsiniz. veya sizin adınıza çalıştığım şirketteki toplanacak paketlerin arasına ben yerleştireyim.
  • reanarchy  (06.05.21 16:46:48) 
kitapcan kitap bağış kumbaraları vardı. Ben D&R mağazasında kutuya bırakmıştım.


  • nzessia  (06.05.21 17:00:23) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.