Apartman bahçesinde kümes hayvanı beslemek yasal mı? Bıktım.

Evet, 20 katlı binanın bahçesinde tavuk besliyorlar. Yaklaşık 10 tane, bizim apartmanın yanındaki bir apartman. Bunu yapması yasal mı? Benim apartmanım olmadığı için şikayeti ben etsem ama tüm apartman bu duruma okeyse bir sonuç alınır mı? Nereye şikayet etmek lazım?

www.ibb.gov.tr

Belediyeye şikayet edeceksiniz.
  • suicides underground  (06.05.21 13:53:50)
sıkıntı nedir?

  • surprise  (06.05.21 14:19:38)
Ben de zararsız bir şey olarak algıladım. Ama şöyle bir durum var, eğer sitede iseniz, herkesin onayı olmadan bu işe kalkılmışsa yanlış. Ama ayrı ayrı apartmanlarsa sizi pek ilgilendirmiyor.

  • Hallegadola  (06.05.21 14:23:23)
rahatsız olduğunu konu ne? koku mu, ses mi? pislik mi? benim bahçemde de var ve sizi nasıl rahatsız ettiklerini anlayamadım, merak ettim.

belediyeye şikayet etmelisiniz verdikleri rahatsızlıktan ötürü.
  • baharat  (06.05.21 14:32:23)
zabıtaya şikayet edin, vakitsiz öten bir horoz vardı, şikayetim sonrasında sesi kesildi.

  • trajikomix  (06.05.21 14:49:25)
Sikayet edin, sehirde tavuk beslemek nedir:/ pisligi, kokusu, gurultusu of cok kotu.
Zabita +1

  • kuehles blondes  (06.05.21 15:41:21)
ötüyorlar arkadaşlar, kuş cıvıltısı gibi bir ses değil bu ne yazık ki.

  • eurhka  (06.05.21 16:45:19)