Adsense ha gayret

1 küsür yıldır adsense kullanıyorum, henüz ödeme alamadım. SEO olaylarına girmedim ve siteler de zaten öyle binlerce kişinin gireceği türden değil. 87 dolarda kaldı benim hesap. Google yamukluk yapmadan şu parayı bi alsam diyorum. 13 Doları nasıl doldurabilirim yahu.. Beklenmezki biri gelsin de reklama bassın diye.. Var mı kolay bildiği yol olan?

Siteler

music.nerubweb.com
toolkit.nerubweb.com
nihilanth.org

ihracat abi..

ne yaparsanız yapın kendiniz reklamlara tıklamayın, mümkün olduğunca hile hurdadan kaçının.. google amca hepsini anlıyor çünkü

13 dolar için 87 dolardan olmayın
  • reeper redeemer  (21.10.07 13:07:09)
bi de 50 doları geçtiği takdirde adsense ödeme yapıyor diye biliyorum ben, eft için hesap numarası falan verip hesabınızı doğrulattınız mı? (ya da başka bi yoldan ödeme almak istemiş de olabilirsiniz gerçi, neyse)

  • reeper redeemer  (21.10.07 13:09:00)
böyle parça parça cevap veriyorum ama siteleri inceledikten sonra gözüme çarpan bişeyi de belirtmek istedim.. google der ki; reklamların üstüne, altına, orasına, burasına reklama tıklamaya yönelik yanıltıcı ya da teşvik edici tarzdan şeyler yazmayın koymayın

ilk adresi incelediğimde sağdaki reklamların üstünde "anladın sen;)" yazıyor ya, ben anladıysam google da anlayabilir onu, benden söylemesi :)
  • reeper redeemer  (21.10.07 13:21:32)
sadece sozluk yazarları tarafından okunabilecek sekilde bi ilan verseniz hadi tıklayalım diye yada tanıdık internet kafe varsa ordaki arkdaslara rica etseniz. google da allah degil ya herşeyi görecek :) aynı ip'den gelip gelmediğine bakar en fazla.
edit: yok yapmayın bunu asserth de uyardı birsuru seyden bakıyorlarmıs, yinede ufak caplı yapılabilir. sitem olsa yapardım ne yalan soyleyim kahvedeki arkadaşlara çay ısmarlardım hepsi evinden tıklardı ehehe

  • sourlemonade  (21.10.07 13:22:39)
şöyle söyliyim, sitenin günlük hiti 100 ise ve bunun 80 tanesi ekşi duyurudan gelmişse; o gün reklamlara 80 tıklama olmuş ve ekşi duyurudan gelmeyenler hiç tıklamamış, sadece ekşi duyurudan gelenler tıklamışsa.. öhh ne açıklama oldu be

demek istediğim sadece ip değil, daha detaylı bi sistem var google'da.. google analytics kullandıysanız ufacık bir kodla sitenize giriş yapan kullanıcılar hakkında ne kadar çok bilgiye sahip olabileceğinizi görmüşsünüzdür, ki orda gördüklerimiz de sadece google amcanın bizimle paylaştıkları

uzun lafın kısası, yazık olur 87 dolara :)
  • reeper redeemer  (21.10.07 13:30:14)
sağolun arkadaşlar ama daha fazla öneriye ihtiyacım var. şimdi 90 dolar olmuş bakıyorumda bu yayınlandıgı gün arkadaşlar basmış sağolsunlar :) 10 dolar kaldı. umarım kesmez google.

2008-03 editi : paramı aldım 2-3 ay önce. mutluyum.
  • nihilanth  (22.10.07 19:47:49)