[]

Anneler günü için çiçeksepetinden siparşi

Ne zaman vermek gerekir
 
bazıları aynı gün bazıları 1-2 gün için teslim ediliyor. sipariş etmeden bak ona göre sipariş edersin


  • jelly bear  (05.05.21 10:08:50) 
merhaba! çiçeksepeti tek adresiniz olmasın. hem küçük üreticiyi destekleyeceğiniz, hem de çok orjinal çiçek siparişleriniz için:
www.instagram.com

yarına kadar sipariş verirseniz ayın 9'unda istanbul içinde teslim.

_mini reklam :)
  • istanbul kanatlarimin altinda  (05.05.21 10:14:53 ~ 10:15:36) 
bir de bildiğim kadarıyla teslim tarihi belirleyebiliyordun. bir kurcala sağını solunu. kargo ile gelmeyecek, çiçekçiden gelecekse %99 dediğim gibi.


  • not sure if serious  (05.05.21 12:02:57) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.