Forza Horizon 4 oynayabilmek için en uygun cihaz?

Bende Macbook olduğu için hiç oyun oynamıyorum ama dün bu oyunu keşfettim ve bayıldım. Sanırım sadece xbox ve PC'lerde oynanıyor. Fakat en uygun fiyatlı hangisini alabilirim?

Aslında Logitech direksiyon seti ve vites ile birlikte oynamak isterdim ama öyle çok pahalıya gelecek. Nasıl olur en uygun?

Her şey en yüksek standartlarda olsun demiyorsanız Xbox Series S alabilirsiniz.

  • İnatçılığın yeryüzündeki temsilcisi  (04.05.21 21:04:29)
En ucuz Steam yani PC uzerinden oynayabilirsiniz. Full paket 85 TL'ye sattılar indirimde. Xbox app yada xboxda oyunu kendisi çok pahalı.

Ben orjinal Xbox 360 koluyla oynuyorum. Piyasadaki orjinal Xbox kolları pahalı. Yan sanayi Xbox kolları da iş görür.
  • false pretension  (04.05.21 21:16:01)
şu an o oyunu oynatacak pc toplanmaz. yani kazık yersiniz ekran kartı piyasasından dolayı. en ucuz derseniz one s derim 1700 lere temiz garantili ikinci el bulursunuz. ama almışken iyi olsun yeni nesile de giriş yapayım derseniz series s öneririm. ben kullanıyorum ve tıpkı sizin gibi neredeyse sırf forza oynamak için aldım. 01080p monitör ile gayet iyi. x s uyumluluğu da var oyunun bu arada.

  • fff02561  (04.05.21 23:33:57)
Xbox one s + game pass ultimate yeterli olur.

  • baal  (05.05.21 06:14:19)
xbox 360

  • redskull  (05.05.21 07:49:19)