Evde bu kiloları nasıl vericez ya

Hayatımın en yüksek kilosunu gördüm az önce. Bi 5 kilo vemrem lazım en azından göbeği bi tık eritmem lazım. Evde napbilirm ya?

hiç uğraşmadan vermek istiyorsan az ye. gerçekten veriliyor. dişimi çektirdim 1-2 hafta düzgün yemek yiyemedim 5 kilo verdim.

  • jelly bear  (04.05.21 20:23:34)
"hocam salon olmadan olmaazzz","bölgesel zayıflama yokturr haha pis cahiller" diyenler gelmeden söyleyeyim, basitçe sopa çevirme yapsan, evde pilates hareketlerini yapsan yani aklına geldikçe egzersiz yapsan toparlarsın. bizim millet böyle yani tam başlıyorsun elli tane şey söyleyip gözünü korkutuyor, kollarını açıp kapatsan bile fark eder zaten son yıllarda abdde yapılan bir araştırma da olayın sadece hareket olduğunu kanıtladı. ama genel olarak pilates inanılmaz bir verim sağlar, ben bu konuda biraz disiplinsizim ama arada sık sık sopa çeviriyorum kaç yıllık göbeğim gitti diyebilirim, üzülüyorum bunları dinlediğime.

  • ckisc  (04.05.21 20:41:10)
Hamur ve şekerli gıdaları kesince kilo veriliyor, evde egzersiz videoları var youtube da, mat alıp deneyebilirsin. Yürüyüş işe yarar ama malum yasaklar var.

  • Topalordek  (04.05.21 20:43:10)
Yediklerinizin kalorisini sayarak az yiyebilirsiniz, bunun için uygulamalar var. Bkz myfitnesspall
Aynı şekilde evde ekipmansız hareketler yapabilirsiniz bunun için de uygulamalar var. Az yemek (görece az) bol hareket.
Cips bisküvi gazlı içecek tüketiyorsunuz onları kesmekle başlayabilirsiniz
  • ceketimi alip cikcam  (04.05.21 20:52:48)
abi soru yanlış gibi evde nasıl yemeden durcaz diye sorman lazım.

cevab: ne bileyim yemeden akıl sağlığımı koruyamam ki.
  • proletarier aller lander vereinigt euch  (04.05.21 20:54:58)
1-2 haftadır fatsecret programını kullanıyorum. yediğim herşeyi not alıyorum. her yediğimi not alırken yazan kalori değerini gördüğümde psikolojik olarak yemeyi yavaştan kısmaya başladım. yalan yok yarım saatlik spor ile 2 kilo verdim. şimdi eve bide bisiklet aldım. 30-40 dk çeviriyorum.

dediğim programı birkaç gün dene, ne demek istediğimi anlayacaksın. kilo verme olayı sporda boğazda değil kafada bitiyor.
  • false pretension  (04.05.21 21:47:17 ~ 05.05.21 13:41:10)
merdiven çık

  • diffarentiationation  (04.05.21 21:57:23)
Biz eşimle leslie var -youtubeda bulabilirsin- Ona başladık, evde hızlı yürüyüş. Sürdürebilirsek gerçekten işe yarayacak gibi görünüyor. Çok eğlenceli oldu birlikte yapınca. Birbirimizi gaza da getirdik. Deneyin bi.

  • somethinginthewayshemoves  (05.05.21 00:02:26)