[]

Wong Kar Wai filmleri

Merhaba,

Mubi Wong Kar Wai filmlerini getirmiş. Tarantino kendisine hayran olduğu için merak ediyorum. İzlemeye hangi filminden başlayayım?


 
çekim sırasına göre git, çok sevebilirsin ya da hiç sevmeyebilirsin öyle filmler, tarantino se di diye illa sevecek değilsin :)


  • freebird5406_2  (04.05.21 16:29:21) 
chungking expressssssss bana konserve ananas aldıran film. ayrıca sırf california dream için bile izlenir.


  • bohr atom modeli  (04.05.21 17:36:38 ~ 17:37:20) 
Chungking Express +5

In the mood for love en iyi filmidir bu arada
  • kendi helvasını kavuran zombi  (04.05.21 17:42:15) 
chungking
happy together
in the mood for lovegrandmaster ve 2046'yı çok sevemedim. fallen angels fena değil, izlenir.
  • lesmiserables  (04.05.21 18:32:28 ~ 18:32:59) 
kişisel sıralamam:

2046
in the mood for love
chungking express
days of being wild
fallen angels
my blueberry nights


üstteki üçü mutlaka izlenmeli.
  • filteria  (04.05.21 18:33:17) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.