sadece parasal mevzuları ele alırsak kaça gidilir?

mevcut iş

brüt 10.000tl

en kötü 3 en iyi ihtimalle yılda 5 maaş prim geliyor. 2020'de 3 geldi mesela.

full limitsiz araba.
özel sağlık sigortası.
türkiye'nin en büyük holdinglerinden birisi.

mevcut işte saatler belli değil. 3-4 gün yattığım da oluyor. 10 gün şehir dışı da. yeni işte ise ayın yarısı yurtdışı yarısında türkiye'de bir yerler olacak.

teklif gelecek şirket ise dünyanın en büyüklerinden birine ait küçükçene bir şirket. örneğin mevcut şirketimiz 1 milyar euro ciro yaparken yenisi 300-400 milyon dolar yapıyor. ama çatı şirketi forbes 100'de.

sadece maddi kısmı düşünecek olursak nasıl bir paraya evet denir.

Artı yüzde 25

  • shredd  (03.05.21 22:06:35)
%60-70 üstünü istemekten çekinme.

  • roket adam  (03.05.21 23:34:46)
Yan haklarına göre değişir bana kalırsa

Sadece maaş ve diğer giderler karşılanacaksa, kaybedeceğin yan haklarıda hesaplamak lazım.

Ama mevcut hakların devamı söz konusu olursa mevcut brütten en az %30-40 fazla isterdim ben
  • cuma  (04.05.21 00:07:50)
yan haklar ve prim v.s. dahil yıllık eline net geçen + %30

  • nuisance  (04.05.21 00:40:19)