[]

Google Camera Kullananlar ve Samsung Galaxy Note 10 için GCam

Arkadaşlar bunu çok duyuyorum yani güvenilir mi gerçekten emin değilim, sözlükte de yazıyorlar ve hep Xiaomi telefonlar üzerinden söylüyorlar. Yani bahsettiğim telefona uygun dağıtım pek de bulamadım ve varsa da garanti kapsamı dışına mı çıkarıyor bilmiyorum, sizin fikriniz nedir, teşekkürler.
 
Ben önermem, Samsung'un kendi kamerası oldukça başarılı generic bir kamera uygulamasındansa onu kullanın derim ama yine de:

www.xda-developers.com

www.celsoazevedo.com


Ek olarak tabii ki garanti kapsamı dışına çıkmaz. Uygulama kurmuş oluyorsunuz sadece.
  • aguen  (03.05.21 18:15:19) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.