[]

Yurt disindan kablowebtv

Kablotv uyeligim var Turkiye'de ama ben yurt disindayim. Kablowebtv uzerinden yayin izlemek istiyorum ama hicbir yayin acilmiyor. Bunu basarabilen var mi?
 
vpn ile tr'ye bağlanabilirsin veya kablotv'nin yurtdışı için farklı bir üyeliği olabilir.

ama en güzeli bence iptv.
  • reanarchy  (03.05.21 09:09:26) 
telif mevzuları nedeniyle sadece türkiye'de izlenebiliyor olması çok büyük ihtimal.


  • co2s2  (03.05.21 11:08:30) 
soruya kaynak olacak ama @reanarchy vpn ile tr'ye bağlanmak için hangi vpn i kullanabiliriz aradım taradım bulamadım


  • karsiyakaliyiz  (03.05.21 13:07:07) 
turkiyedenmis gibi baglanti icin vpn onerisi ve iptv onerisi verebilen olur mu lutfen?


  • p133mmx  (20.05.21 02:19:36) 
  • co2s2  (20.05.21 13:47:52) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.