D-Smart GO yazılımında TV izlenmiyor?

Merhaba,

Xiaomi Mi Box S'e D-Smart GO yazılımını yükledim, TV izlemek için bir kanalı açınca 30 saniye içinde yazılım kullanılmaz hale geliyor, yayın gösterimi devam ediyor ama yazılım kullanılamıyor, kanal değiştiremiyorum yazılımı yeniden başlatmadan. Ara sıra değil her zaman oluyor bu.

Bir çözümü var mıdır acaba? İnternete yazdım, aynı sorunu pek yaşayan yok gibi algıladım, gerçi Play Store'da yazılımın yorumları çok kötü ama belki bir çözümü vardır?

İkinci soru:
D-Smart'a alternatif ne olabilir TV izleyebilmek için Turkcell TV Plus hariç? BluTV varmış sanırım aynı fiyata, ama Tv8 yok onda da niyeyse...

vodafone tv.
ya da kaliteli IPTV.

başka platform yok sanırım izleyebileceğiniz.
  • jackyr  (01.05.21 23:10:35)
Digiturk'ü hiç önermem ama BeinConnect'ten izlenebiliyor canlı TV. Ona vereceğin parayla IP TV daha iyi bir seçim. IP TV +1 yani.

  • himmet dayi  (01.05.21 23:14:22)
dsmart go tv yazılımını bitirdi d smart. en iyisi vodafonde tv ya da tivibu go ama mi boxta tivibu yok galiba.

  • mikahakkinen  (02.05.21 15:41:46)
Boxta tivibugo yok.

Kaliteli iptv +1

Öneri lazımsa dm.
  • jackyr  (29.07.21 01:40:12)