Beşiktaş-Hatayspor maçına 02 mantıklı mı?

Babadan kapma Beşiktaşlıyım, ligi son 2-3 ay takip ederim. takımın şampiyonluk iddaası varsa takip eder, yoksa ilgi alakayı keserim futbolla.
Beşiktaş küçüklüğümden beri kritik anlarda hiç ipi göğüsleyemeyen bir takım gözümde. Bi mario zamanı rahat rahat izlediğimi hatırlıyorum. Neyse, ben hatay’ın en azından kaybetmeyeceğini düşünüyorum. Bu bağlamda hayatımda bir şey değiştirmeyecek bir miktarı kaybetmez’e basmak mantıklı değil mi? Takım kazanırsa şampi-sevinirim. Yenilirse de bi miktar ezmelik para geçer elime. Kumar bağımlılarını tahmine bekliyorum.
Teşekkürler şimdiden.

el kanser del beşiktaş
beşiktaş puan kaybedip taraftarını kanser etmeye devam edecektir 0-2 mantıklı.

  • basond  (01.05.21 14:32:53)
beşiktaş maçı net skorla alır diyorum

  • freebird5406_2  (01.05.21 14:34:39)
ben iki takımın da çok gol atacağı görüşündeyim. beşiktaş ucu ucuna da olsa alır gibi. 4-3, 3-2, 5-4 gibi bir skor bekliyorum.

edit: 0-0 bitti
  • golgi aygıtı  (01.05.21 14:38:17 ~ 14:42:55)
Değilmiş :)

  • Deathrow  (01.05.21 21:20:59)
çok mantıksız :))

  • senbensennedenbenlen  (01.05.21 23:06:43)