[]

Chrome’da donma

Belirli bir süre kullanmayınca sayfa donuyor başka sekme açınca falan. Güncelledim ama yine aynı. Birkaç aydır değişmedi. Nasıl düzelir bu zıkkım?
 
Chrome kullanmak zorunda değilseniz Edge öneririm.

Chromium tabanlı, eklentiler vs. yüklenebiliyor ve daha kullanışlı geliyor bana Chrome'dan.
  • chicha_v2  (01.05.21 00:57:57) 
Ayni sorun bende de var. Sekme degistirip geri donunce duzeliyor. Ama cok can sikici. Yeni oldu bir kac aydir var daha once yoktu. Sanirim versiyon ile ilgili.


  • exlibris  (01.05.21 08:39:05) 
ya bu bir tek bende oluyor saniyordum. yeni peydah oldu bu evet.

bazen sozlukte yakaliyor mesela, ne scroll edebiliyorum, ne linklere tiklayabiliyorum. sekme degistirince duzeliyor arkadasin dedigi gibi. cok garip.
  • chezidek  (01.05.21 09:15:31) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.