[]

Köpeklerde kanlı ishal

Selamlar,
Köpeğimde pazartesiden beri iştahsızlık vardı. ve pazrtesi günü veterinerine gittik. iğne yapıp biiz gönderdi. o akşam yemek yedi ama ertesi gün yediğini kustu. biz de tekrar aynı veterinere gittik bu defa serum da verdiler ve iğne yapıp gönderdiler. biraz da atesşi varmış deyip ateş düşürücü de yaptılar. bir şey yuttuğundan şüphelendiğimiz için ishal yapıcı bir ilaç verdiler ve köpeğim ishal de oldu. ancak aynı gün öğleden sonra titrediğini görünce hayvan hastanesine gittik. orada kan tahlili yapıldı ve bi virüs olabileceği söylendi, serum ve antibiyotik verildi. 5 gün takip edeceğiz dediler ve ertesi gün tekrar gelmek üzere eve döndük. sonra kendi veterinerimizi aradık. o da röntgen vs çekti ama bişi bulamadı. yine serum, atntibiyotik verildi.

perşembe günü başka bir hastaneye gittik orada dışkıdan test yaptılar ve teşhis konuldu. maalesef kanlı ishal. onlar da serum ve iğneler yaptılar. dün geceyi çok rahat geçirdi sadece 3-4 kere kustu, salyası derya deniz olurdu, salya kalmadı normalde döndü. bu sabah yine gittik, serum ilaçlar vs. herşey çok güzel çıkamya yakın kanlı ishal geldi maalesef.

Sorum bu hastalığı atlatanlar var mı? Lütfen bana umut olun, bütün gün çok ümitliydim ama akşam kanlı ishal gelince yıkıldım.

 
Tabi ki bu hastalığı atlatan var. Kaç yaşında? Geçmiş olsun:(


  • suicides underground  (30.04.21 23:04:52) 
6 ay yeni bitti. İnşAllah atlatır benim oğlum da


  • euteamo  (30.04.21 23:16:47) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.