[]

paten sorusu

paten almak istiyorum ama bazı sorularım var. pateni hep spor hem de bir ulaşım aracı olarak kullanmak istiyorum. patene alıştıktan sonra, pateni şehir karşına çıkabilecek trafik ışıklarında bekleme, kaldırımlarda inip çıkma vs. gibi engelleri geçerek ulaşım aracı olarak kullanmak mümkün müdür? mesela, bisiklete hakimiyetim şehirde bir noktadan diğerine hiçbir sorun yaşamadan gidebilirim. patende de bu seviyeye ulaşılıyor mu bir süre sonra yoksa bisikletteki gibi rahat olamam mı hiçbir zaman? nedense hep bir tedirginlik yaşayacakmışım gibi hissediyorum paten sürerken
 
hangi şehirdesin bilmiyorum ama istanbulda mesela bu dediğin imkansız gibi bir şey. yollar çok bozuk çünkü. scooter bile zor gidiyor.


  • roket adam  (29.04.21 22:47:34) 
Ulaşılabilir. Bütün çocukluğum boyunca kullandım. Annem için bakkaldan yumurta alıp eve götürmüşlüğüm bile oldu. Ama tercih edilecek bir şey mi bilmiyorum. Ben sıfır tedirginlik yaşıyordum. Şimdi hala kullansam tereddüt yaşamam kullanınca yaşamıyorum ama ulaşım amaçlı kullanır mıyım yok kullanmam. Çünkü yorucu. Kaymak dışındaki hareketler çok güç harcatıyor bence.
Bir de ulaşacağın yere ulaştın illa papucunu giyeceksin. Bunu çıkarınca taşıması da çok berbat olur bence.

  • a perfect lie  (29.04.21 22:49:25 ~ 22:54:03) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.