[]

Karartmalı Ev Camı

Merhaba,

Yaşadığım sitede binalar yakın olduğundan yan binadaki daire benim bir kısım balkonumu ve evin bir bölümünü görüyor. Balkona tamamım da, evin bir bölümünü görmelerini istemiyorum. Bu camları (balkonla evi bağlayan camlar) arabalardaki gibi karartabilir miyim? Bilgisi olan, önceden taktıran var mıdır?


 
Aynalı filmler var içeriyi çok karanlık yapmıyor ve dışarıdan da içerisi görünmüyor. Iki kişi kendiniz uygulayabilirsiniz.


  • vudin  (29.04.21 20:18:41) 
Araç filmi alıp uygulayabilirsiniz üç beş video izleyip. Güneşten dolayı aynalı ya da siyah film takan camına pek çok insan var.


  • hedep  (29.04.21 20:18:44) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.