Alıpta çok memnun olduğunuz ürünler?

Şimdi beklemediğim bir yerden para gelecek birazını yardım diğer kısmını da ezmek istiyorum. Sokağa çıkma yasağı olduğu için internetten alacağım ona göre önerirseniz çok memnun olurum. Sakın dolar btc falan demeyin :)
Şöyle iyiki almışım dediğiniz şöyle f/p ürünler ya da şunu aldım resmen hayatım değişti dediğniz, her türden olabilir elektronik vs.

Ssd ve iyi sesi olan kablosuz speaker

  • mg3929  (29.04.21 01:03:13)
ssd ve ve bluetooth hoparlör var ama yine de teşekkürler.

  • spacevan  (29.04.21 01:05:18)
şu masaj aleti;
www.hepsiburada.com

playstation.
robdöşambr.
single malt her viski.
tüm apple ürünleri.
  • brakgn  (29.04.21 01:06:37)
bluetooth kulaklık.
IPTV

  • westblack  (29.04.21 01:08:09)
mızıka (Helena Mia Hmm10S)

  • zagrebingözleri  (29.04.21 01:21:05)
Robot süpürge , kaliteli bir fırın, kaliteli düdüklü tencere, çamaşır kurutma makinesi, ikinci ekran (mümkünse en büyük boy olsun)

  • lata  (29.04.21 01:24:10)
robot süpürge
çamaşır kurutma makinesi
mi box
yeni bir araba (f/p sayılmaz ama olsun:)
  • trajikomix  (29.04.21 01:35:40)
Kesinlikle kaliteli bir kulaklık. Bu dünya ile irtibatımı kopartan yegane dünyevi şey.

  • odiyus  (29.04.21 01:50:34)
Tp-link tapo L510 akıllı ampül
Xiaomi tüy temizleme makinası
raspberry pi + 10 tb disk + plex media server
Yatak odasına güneş ışığı geçirmeyen perde
  • zoghurt  (29.04.21 01:51:50)
her ne kadar tasvip etmesem de iptv güzel evet

ek olarak yine önceki cevaplarda da geçen bluetooth kulaklık. kablosuz kulaklık gerçekten hayatımı değiştirdi. evden çalışan ve sürekli toplantıya giren telefonla konuşan bi adamım. artık evde volta atarak toplantılara katılabiliyorum, 3 saat kıçımın üstünde oturmak zorunda kalmıyorum vs.

tabii sadece iş için değil müzik dinlerken kablolara takılmamak, gezinebilmek falan çok önemliymiş onu farkettim :)

hatta olayı tamamen kablosuza çevireyim, eğer pc oyunları vs ile işiniz varsa aynı şekilde kablosuz gamepad de büyük nimet. kablosuz ne varsa alın :)
  • savidan  (29.04.21 02:03:30)
Benimkiler de yukaridakilere benzermis.

Hayatta parasina en degdigini düşündüğüm, en memnun oldugum sey kesinlikle sarjli el süpürgesi. Normal supurgeden kurtulduğuma o kadar mutluyum ki. Dyson da var philips de. Ikisi de gayet is görüyor. Yeni çıkan diger markalar da is görüyordur belki ama kesinlikle artik kablodan ve yükten kurtulunup bunlara gecilmeli. Ben 7 senedir kullaniyorum.

Xiaomi yeeligt ampul
Kurutmali camasir makinesi (ikisi bir arada tavsiye edilmiyor ama 6 senedir kullaniyoruz sorunsuz)
Noice cancelling destekli kafa üstü kulaklik. Tercihen philips veya bose marka.

Robot süpürgeyi 1 sene önce aldim, 1 hafta kullanmamisimdir. Bizim ev hali calismasina pek uygun degilmis onu anladim.

Aa bir de tplink powerline adapter nasil unuttum :O odalar ve katlar arasi kablo cekmeden en hizli sekilde itnerneti elektrik hatti uzerinden tasimak için.
  • ananiyimioguz  (29.04.21 02:05:50 ~ 02:09:11)
Ssd +1 gerçekten. SSD taktırıp bilgisayarı temizlettirdim 4-5k yeni laptop parası cebimde kaldı.

Victorinox bıçak. Patates soymaktan bile zevk alıyorum
  • black holes in the sky  (29.04.21 04:33:11)
araba

  • eksimeksi  (29.04.21 07:31:47)
Dyson dikey şarjlı süpürge (ananiyimioguz +1, benim de en memnun olduğum ürün)
Mi box s
Kaliteli bir bluetooth kulaklık, özellikle airpods
Airpods demişken genel olarak apple ürünleri
  • mey17  (29.04.21 09:59:30)
harici ekran, klavye, mouse, iyi bir koltuk

  • roket adam  (29.04.21 10:12:05 ~ 10:12:17)
şu lambader:
urun.n11.com
yatak odası için muazzam kullanışlı ve çok güzel.

dyson dikey şarjlı süpürge - kesinlikle hayat kurtarıcı, evde en çok kullandığım şey herhalde.

philips airfryer - tefal actifry'la kıyas kabul etmez. yağsız ve "normal" pişmiş gibi lezzette yemekleri başında beklemeden yapmak çok pratik oldu.

kitchenaid cold brew coffee maker - yaz kış cold brew içtiğim için sürekli kullanıyorum, çok memnunum.

hoover çamaşır kurutma makinesi - belki almak isteyen olur diye marka belirttim.
çok daha iyi ve pahalı markalardaki buruşma, kırışma ve çamaşırların çekmesi gibi sorunlar hiç yaşamadım.
kurutmaya girmemesi gereken nevresimleri bile kurutuyorum, çok memnunum.
hayvanlı evler için hayat kurtarıcı.
  • blatta hiberna  (29.04.21 10:15:38 ~ 10:19:52)