[]

Kapanma sırasında taşınma incelikleri

Evet bugün kaymakamlıkta koşuşturduktan sonra öğrendiğimize göre, kapanmadan taşınmak için nakliyenin gerçekleştiği bir gün izin veriyorlar. Boya badana temizlik için izin yok.

Fakat taşınacağımız evdeki kiracı cuma çıkıyor. Biz haftaya perşembe gireceğiz. Perşembenin izninde sorun yok. Fakat perşembeye kadar bahsettiğim işler için gitmek zorundayız, kiracının çıktığı eve hiç dokunmadan nasıl girebiliriz ki eşyalarla?

Yeni ev eski ev arası 2 kilometre. 20-25 dakika tahmini yürüyerek. Yürüyerek 2-3 kez gidip gelsek ne kadar sorun yaşarız? Markete çıktık mı diyelim (daha yakında market var). Yeni evin yanındaki hastaneden randevu mu alalım? Vallahi aklımı yitiricem ya. Baştan bir işi düzgün yapmaya çalışandan suç, iki saat sıra bekledik kaymakamlıkta bir de.

 
@beyintamircisi ben de öyle umuyorum ama ülkede rasyonel bir durum kalmadı, kime denk geldik, o sırada ruh hali nasıldı öyle etkiliyor ki.


  • gmzo  (28.04.21 20:24:35) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.