[]

Seyahat yasağı devam eder mi?

17 sinden sonra yasak devam eder mi? Perşembeden kaçma planım var ama gittiğim yerde kalır mıyım?
 
Seyahat yasağı yok ki zaten.
Sadece kısıtlama olduğu zaman var.
Gittiğin yerde kalmazsın.
  • etna  (28.04.21 08:42:49 ~ 08:43:33) 
etna bilgin yanlış. perşembe akşam 7'den 17'si sabah 5'e kadar her türlü seyahat izne tabi. otobüs ve uçak da dahil buna.


  • alperz  (28.04.21 09:02:29) 
17sinden sonra seyahat yasağı bence devam etmez. 17sine kadar şehir değiştirme izne tabi.


  • mikahakkinen  (28.04.21 09:27:22) 
17'sinden sonra tekrar açıklama yaparlar "Turizm sezonu açıldı, diğer turistleri de bekliyoruz" Gibisinden sonrasında sonbahar'a aynı senaryo devam.


  • evimin paspasi  (28.04.21 11:48:53) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.