[]

Devlette çene cerrahisine randevu bulmak

2 aydır mhrs'de randevu bildirimi açık bir kere bile randevu açıldı diye mesaj gelmedi. Espiri mi bu? Genel diş hekimliğine randevu açıldı ama iki aydır buna randevu açılmıyor şimdi de yasaklar başlayacak. En azından yasak sonrası için nasıl randevu bulabiliriz, var mı püf noktası?
 
1 yıldır genel diş bekliyorum bende, yok yok yok. 20liklerimle yaşıyorum.


  • benaslinda  (27.04.21 18:29:00) 
Ceneden kota actirdigini dusunerek yaziyorum, mhrs yi ara sor. Ne zaman randevu acacaklarini ogren ve o saat geldiginde refresh ederek sayfayi asindir :) Zaten Cenede hekime bi defa gozukttugunda bi daha mhrs ile isin kalmiyor, direkt hekimden aliyorsun randevuyu.


  • e mice  (27.04.21 18:37:48) 
e mice +1

Benim randevu aldığım diş hastanesinin randevuları 14:00'da açılıyordu. Hastaneyi arayıp sorun randevu açılış saatini.
  • zihua  (27.04.21 19:41:15) 
Marmara Universitesi'den randevu alin. Ben daha once dis hastanelerine gittim, onlar da IU ve Marmara'ya yonlendirdi.


  • howfaristhesky  (27.04.21 22:41:27) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.