annenize ne hediye edeceksiniz?

Bu yasaklar isi daha da zorlastirdi.

Soru baslikta.

Belki birileri birilerine esin kaynagi olur. Hatta ben de yararlanirim umuduyla...

ben mi band aldım, bendekini görünce sordu bu adım sayıyor mu, bana da mı alsak vs diye. mutlu da oldu şapşik. her gün bakıyor evin içinde kaç adım atmış, ne kadar uyumuş. telefonunu da kaybetmezsin böylece dedim. sağa sola bırakıyor arıyoruz duymuyor.

  • ofelia  (27.04.21 18:06:25)
Tam da düşündüğüm hediye açıkcası, güle güle kullansın:)
mi akıllı bileklikler androidle uyumlu biliyorum ama , iosla da uyumlu mu
internette karısık bilgiler var emin olamadım

bunun dısında ,
pelus yumusak sabahlık,
beğendiği tarz ayakkabı ya da canta
cok istediği mutfak gereci kahve makinası
ya da sık bir altın kolye, küpe
tesettürlüyse esarp güzel olabilir
canım anneler yi ki varlar *
  • blackgirl00  (27.04.21 18:17:16 ~ 18:19:13)
Ben biraz erken vermis bulundum, telefonu eskiydi iphone se aldim.

Mi band tarzi seyler cok mantikli geliyor, telefon bambaska yerlerde olunca veya cantada filanken duymayabiliyor.
  • fakyoras  (27.04.21 18:18:43 ~ 18:19:56)
Hafta sonu yazlik kislik yapmisti. Yazlik kiyafet eksikleri vardi. Onlari aldim bugun disari cikip. Musmutlu oldu. <3 Bir de fincanda cay icmeyi sever, lugat365'in anne yazili kupasindan siparis ettim pasabahceden.

  • invictae  (27.04.21 18:25:57)
Cam silme robotu alıcam.

  • cilekli krep  (27.04.21 19:31:19)
Ben suluboya resim yapıp verdim ya peşin peşin.

  • vedatchilipeppers  (27.04.21 20:41:21)
makyaj malzemesi alacağım <3

  • theseachange  (27.04.21 22:43:56)
Ben de birkaç öneride bulunayım:

- Bütçe dahilindeyse ve mevcuttaki telefonuyla bir sıkıntı yaşıyorsa cep telefonu. Bu sene ben telefon aldım ve o kadar mutlu oldu ki, inanılmaz bir şey.
- Çok saçma gelebilir ama Tefal'in iyi tavalarından. Bu kadar kullanımı ve temizliği kolaylaştıran, bu kadar insanı rahat ettiren bir başka mutfak eşyası var mıdır acaba.
- Pasta-kurabiye işlerine çok ilgiliyse yemek kitabı veya bakery malzemesi. Ayrıca öneriler olabilir burada.
- Tesettürlü ise şal/eşarp.
- Çok güzel, kaliteli bir pamuklu pijama takımı. Kullanmasa bile Allah korusun hastane durumları için mutlaka bir köşede iyi bir pijama takımı bulunmalı.
- Kolyeler çok takılmayabiliyor, altının değeri de azalıyor bence verimsiz bir hediye. Onun yerine direkt çeyrek/yarım/tam altın. Anneannemin boynunda her zaman taşıdığı bir tam altını var, ona da hediye gelmiş. Zor zamanları için takar, ne olur ne olmaz diyerek. Hep anneme böyle bir altın almak istemişimdir, takması için değil tabii ki, kenarda durması için.
- Kitap okuyan, okumayı seven anneye Kindle/Kobo ya da herhangi bir e-kitap okuyucu.
- Mevcuttaki eskidiyse cüzdan. Hatta küçük cüzdan, küçük çantalar için çok kurtarıcı. Massimo Dutti'de 250 TL. :)
- Sporla ilgilenen anneye spor kıyafet, spor yapmaya çalışan tesettürlü anneye Nike Pro Hijab.
- Anneden anneye göre değişmekle birlikte, genelde gördüğüm kadarıyla asla para vermedikleri iyi bir güneş gözlüğü.
  • silverleaf  (28.04.21 10:49:10)