Kanguru tavsiyesi

Selamlar,
Her yöne kanguru tavsiye edebilir misiniz? Uygun fiyatlı olması da önemli ama değilse de ikinci el olarak bakabilirim uygulamadan. Rahatlığı ve uzun süreli kullanımı da aradığımız özellikler arasında. Çünkü bazıları 6 aya kadar kullanılıyormuş.
Teşekkürler

bir baba olarak tavsiyem boba 4g.
uzun süre kullandık ve çok memnun kaldık. sanırım şu sıralarda 5g felan da çıkmış.
3 yaşına kadar neredeyse bebek arabasını hiç kullanmadık. 6 aylıkken taktım kanguruyu 3 yaşına kadar çıkarmadım.
aynı ürün şuan dördüncü çocuğu büyütüyor :)

edit: bizimki tek taraflıydı, zaten çift taraflıyı çocuk omurgası için tavsiye etmiyorlar, çocuk dışarı değil size bakacak.
  • pccopath  (27.04.21 01:30:43 ~ 01:32:21)
Selam. Biz babybjörn ün bir modelini kullandık, kanguru aldıktan sonra bebek arabası kullanmadık resmen. İnanılmaz rahattı.
Epey araştırmıştım o dönem, çok övülen bir marka ve modeldi.
Fiyatları epey yüksek ama tutumluanne’ye bir bakmanızı öneririm. Gayet temiz ikinci elleri vardı.
  • somethinginthewayshemoves  (27.04.21 02:15:16)
ben neko start kullaniyorum, bebek sigdigi surece kullanilabiliyor o da takribi 2 yasa kadar oluyormus. sonrasi icin de yine neko switch toddler alirim diyorum. yalniz soylendigi gibi cift yonlu tasima tavsiye edilmiyor kanguru icin. omurgasina ve kalca gelisimine zarar veriyormus. halka sling tercih edilebilir belki bebek farkli yone baksin isteniyorsa.

  • in vino veritas  (27.04.21 10:12:07)