fj siemens laptopa bi haller oldu

laptopu açtığımda sadece fanlar çalışıyor fakat başka birşey olmuyor.Bilgisayarı kapatıp bir süre bekledikten sonra açmayı denersem birkaç denemeden sonra ekran geliyor ve aşağıdaki hata yazıyor.

"PHOENIX BIOS 4.0 RELEASE 6.1
COPYRIGHT 1985-2005 PHOENIX TECHNOLOGIES LTD.
ALL RIGHTS RESERVED
1.052.24 NVIDIA NFORCE
CPU0 =AMD TURION (TM) 64 X2 MOBILE TECHNOLOGY TL-52
640K SYSTEM RAM PASSED
1024M EXTENDED RAM PASSED
1024 KB L2 CACHE
SYSTEM BIOS SHADOWED
VIDEO BIOS SHADOWED
ATAPI CD-ROM: OPTIARC DVD RW AD-7540A
FIXED DISK 0:ST9160821AS
MOUSE INITIALIZED
SYTEM CONFIGURATION DATA UPDATED
ERROR
0280 : Previous boot incomplete - Default configuration used

PRESS <F1> TO RESUME, <F2> TO SETUP"

bunu dedikten sonra F1 e basarsam bir süre daha windows ekranı gözükmeden önceki durumda bekliyor ve kapanıyor..F2 ye basıp default ayarlarına dönmeyi windows bir kere açıldığında format atmayı denedim ancak yine format atılmasına rağmen sorun devam ediyor..
bunun sebebi ne olabilir?

bios'da, ram'de, anakart'ta, ekran kartında olabilir.

ramleri bir çıkar tak, tozlandıysa bir üfle. olmadı servise..
  • togi  (25.05.10 16:55:27)