[]

Raporlu olduğumda ödev teslim etmemek sorun olur mu?

Yüksek lisansın ders dönemindeyim; geçen haftadan beri de coronayim. Dolayısıyla raporluyum. Yarına vize ödevimi teslim etmem gerekiyordu fakat yetistiremedim hastalık nedeniyle. Hocaya ilk öğrendiğim zaman mail atmıştım; 'Onceligin sağlığın tabii ki. Yetismezse bana bilgi ver.' demişti. Cumartesi günü yetişmeyecegine dair mail attım, ek süre istedim. Raporumu da gönderdim. Fakat geri dönüş yapmadı.

Ben şimdi ne yapayım? Raporluyken ödev teslim etmemek (ki sahiden ancak bugün biraz toparlayabildim, raporum da cumaya kadar) sorun olur mu? Tekrar mail mi atsam?

Tesekkur ederim şimdiden herkese.

 
Raporun varsa raporlu oldugun gunlerde odev teslimi yapamaz sinavlara giremezsin zaten.
Gecmis olsun.

  • nax  (26.04.21 15:18:16) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.