[]

Beyaz eşya için bayi vs. internet

3 parça (kurutma makinesi, ankastre fırın, indüksiyonlu ocak) alacağız, aynı marka. Bayiye gitsek internetteki fiyatlardan daha uyguna gelme ihtimali var mı? Toplam 8200 tutuyor internetteki fiyatlara göre.
 
genelde daha uygun olmuyor.


  • nuisance  (26.04.21 14:01:14) 
arçelik beko internet sitesinde kampanya varmış. kombo falan yapıyolar kart kampanyasıyla ayrıca. konuya bir bakın.

forum.donanimhaber.com
  • xrated  (26.04.21 14:03:01) 
@xrated Teşekkürler, Electrolux almaya karar vermiştik ama bakayım yine de.

Düzgün bir indirim yapacaklarsa nakit verebiliriz.
  • gmzo  (26.04.21 14:04:59) 
electrolux dikey süpürgede problem yaşadık ve satış sonrası hizmetleri berbat. hemen kartı yanmış garantiye girmez vs muhabbetleri yaptılar. hele döviz kurları böyleyken arçelik iyi bir tercih olabilir. yedek parça açısından. evi boschtan döşemiştim ama şimdiki aklım olsa arçelik alırdım.


  • xrated  (26.04.21 14:10:48 ~ 14:11:20) 
pazarlık yapmakta ne sıkıntı var? gidin bayide cayır cayır pazarlık yapın. internette bu fiyata satıyorlar diyin.


  • co2s2  (26.04.21 14:13:17) 
Bayiden internetteki fiyttan cok daha uyguna almistik. Mumkunse 2-3 bayiye bakin, pazarlik yapin


  • fakyoras  (26.04.21 14:28:28) 
Biz alirken internetteki fiyatlrdan epey uyguna almistik bayiden. Oyle nakit falan da degil. Baya bonus'a 10 ay taksitle falan hem de...

Gidip birkac bayi ile gorusup fiyat almaktan zarar gelmez.
  • invictae  (26.04.21 15:09:25) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.