Apple Watch Se Digital Crown’nun sesi

Digital Crown a basınca sanki 3310 telefonu tuşluyorum gibi ses çıkıyor arkadaşımınki ise gayet tok ve sessiz. Aynı saate sahibiz yaklaşık aynı zamanda aldık saatler 1 aylık bile değil. Bu durum beni rahatsız ediyor açıkçası çat çat ses geliyor tuştan. Bi gidip göstersem mi sizdeki saatlerin durumu ne? Apple storedan aldım bu arada.

Gidip göster, %99 değiştirirler saati. iPhone 5S zamanında arkadaşın aldığı telefonda benzer şekilde Home tuşundan çıt çıt ses geliyordu. 2 haftalık telefon. Götürdü Apple Store'a. Anında değiştirdiler.

  • himmet dayi  (25.04.21 16:46:42)
Klik sesi çıkarması normal. Arkadaşınızınkine bence toz falan girmiş, o yüzden o klik hissi ve sesi kaybolmuş. Ilık suda yıkayıp tekrar denesin, muhtemelen onunki de klik sesi çıkaracak.

  • orient blue  (25.04.21 17:12:28)
O saatin ilk gününe ben şahit oldum ve deneyimlediğim kadarıyla çok yumuşak basımı var. Benimki ise çata pata ses çıkarıyor sessiz ortamda çok belli oluyor Digital Crown a bastığım. Normal olduğunu düşünmüyorum henüz 14 günü dolmadı geri iade edip yenisini alacağım sanırım.

  • zannedersem tek eksiginiz bendim  (25.04.21 19:27:27)
hmm ben de şaşırdım, servise gösterdikten sonra yazarsanız memnun olurum. bendeki SE de baya net bir klik sesi çıkarıyor, beni rahatsız etmedi ama merak ettim.

  • orient blue  (25.04.21 23:08:18)
Evet. Bir ses var. Ama hiç rahatsız edici değil.

  • Mirket  (27.04.21 13:04:33)
Diğer saatimi iade ettim ve yenisi geldi. Digital Crown gayet yumuşak ve ses çıkarmıyor. Demek ki çatur çutur sesi cidden problemmiş. İlgilenenlere minik bir bilgilendirme olsun..

  • zannedersem tek eksiginiz bendim  (04.05.21 14:27:26)