Xiaominin yap ölçen tartısını kullanan var mı

Doğru ölçüyor mu nasıl oerformansı

Ben kullaniyorum da dogrulugunu ne ile kiyaslayacagim? :)

  • invictae  (25.04.21 13:27:13)
ben de kullanıyorum, yağ oranı için tam oranı tabii kontrol edemem elimde başka alet olmadığı için ama gidişatı anlamak adına gerçekten faydalı. sağlıklı beslenip bir akşam böyle günah gecesi yapıp bira cips hamburger falan yediğğinde ertesi günü puanının düştüğünü görebiliyorsun cidden.

  • roket adam  (25.04.21 13:36:55)
Ben kilomu doğru dürüst ölçsün diye aldım. Böyle tartıların yağ ölçümünü falan yapması mümkün değil zaten. Neredeyse karın kaslarım görünecek, %22 yağ oranıyla obez olduğumu iddia ediyor. 187 boya ideal kilom 72 olmalıymış. Çılgın bir alet.

Kiloyu zeminden etkilenmeden adam gibi ölçmesi ve kaydediyor olması güzel. Bunun dışında bir numarası yok. Yağ oranı öğrenmenin en iyi yolu (eğer invaziv yöntemler kullanamıyorsanız) vücut ölçülerini almak ve göz testi yapmak.
  • son feci skilacci  (25.04.21 14:53:37 ~ 14:53:59)
Ben kullaniyorum ama dogru degil. Yag oranim %27 gosterirken, diyetisyende %20 oldugu cikti ortaya. Ki aylarca hardcore spor yaptim, o arada yag oranim dusmek yerine artti tartida ama halbuki aynada bile belliydi yag kaybettigim

  • bradshaw  (25.04.21 16:59:53)