[]

vanilyasız kek olur mu

yerine ne koyabiliriz?
 
olur olur portakal ya da limon suyu koyarsın eksikliğini hissettirmez


  • neira  (24.04.21 21:58:30) 
Limon kabuğunu rendeleyin. Üst kabuğu tabi, beyaz kısmına doğru derine inmeyin, acılaştırır.


  • zihua  (24.04.21 22:02:54) 
Limon kabugu rendelerseniz, limonun sululuguna gore yarisinin veya tamaminin suyunu da sikip koyun. Kabukla birlikte epey bir ferah tat katiyor. Afiyet olsun :)


  • invictae  (24.04.21 22:27:15) 
Ya sorun şu ki ben kekte limon tadı sevmem. Tevaniyi sırf bu yüzden yemem mesela. Başka ne koyabilriz :)


  • condom kurşunu  (24.04.21 23:20:07) 
havuç, elma, portakal, tarçın, ceviz, tahin, kakao.


  • sir gawain  (25.04.21 00:48:58 ~ 00:49:14) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.