Micra kullanan var mi?

Konforu nasil bu aracin? Cok titriyor, yol tutusu kotu mu?

cvt şanzımandan ötürü ciddi bir motor sesi var, en büyük tespitim bu. gürültülü yani.

  • roket adam  (24.04.21 20:06:56)
2007 var. Konfor için soruyorsan çok küçük bir araba. İşe gidip geliyorum işte. İnsanın ayağını yerden kesiyor mu kesiyor.

  • oyokbuyoknevar  (24.04.21 20:40:38)
2017 veya 2018 modelini yaklaşık 1 hafta boyunca kullandım. yol tutuşu fena değil. dışardan içeriye çok ses geliyor. 90'ın üstüne çıktığım anda tadım kaçıyordu. fön makinesi kullanıyormuşsunuz gibi bir sesi var. bana pek konforlu gelmedi. arabaya güvenemediğim için ix35le 90la girdiğim viraja bunla 50-60la falan girdim. mecbur değilseniz veya kriterlerinize çok uymuyorsa pas geçin bence. 1.2 benzinli ama şehir içi 5.5-6 litre yakıyordu.

ayağımı yerden kessin,
günde 40-50 km kullanayım,
çok hız yapmam,
uzun yola çok çıkmam,
yakıtı normal olsun, 90-100'ün üzerine çok çıkmam sesi rahatsız etmez diyorsanız alınabilir bir araç.
  • golgi aygıtı  (24.04.21 21:33:10 ~ 21:35:07)
Ben bir keresinde kiraladım hafta sonu ve 350 km yol yaptım 300'ü şehirler arası olmak üzere ve kira parasından çok benzine para ödemiştim.

Benzinli otomatikti, km düşüktü (5-6 bin km en çok)

Konfor falan çok aramamak lazım o sınıfta, şehir içi ayağı yerden kesme aracı işte.
  • chicha_v2  (24.04.21 22:22:41)
2004 tork konvertörlü(klasik tam otomatik) kullanıyorum. tam şehir aracı, direksiyon ve gaz tepkisi iyi, park sorun olmuyor. şehirlerarası yolculuk için ideal bir araç değil tabii.

  • morella  (24.04.21 22:48:38 ~ 22:49:31)