[]

word sayfa bölme

sayfayı dikey olarak ikiye böldükten sonra, sol tarafta enter'a basınca sağ tarafın satırı aşağı inmesin istiyorum. yapabilir miyim?




 
Sayfayı Word'de düzen-sütünlar-iki kısmından bölüyorsanız böyle bir sorun olmaması lazım.


  • south park in kapusonlu uyesi  (24.04.21 19:41:09) 
@south, iniyor maalesef


  • aynose  (24.04.21 20:00:57) 
İki sutunlu bir tablo olusturun. Tablolarin icine yazin istediginizi. İstemiyorsaniz en sonunda tablo cercevelerini silersiniz.

Sanirim boylelikle dikey olarak bagimsiz iki bolum elde etmis olursunuz.
  • invictae  (24.04.21 20:09:02) 
Ustteki menuden Düzen'e girin. Sütun'lardan sayfayı 2'ye bölün. yazıyı nereden kesmek ve sütuna ayırmak istiyorsanız orada Kesme'lerden sütun'u seçin. böylece her sütunu kendi içinde işleyebileceksiniz, tabloya vs gerek yok.


  • Avery  (24.04.21 21:39:29 ~ 21:43:05) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.