[]

hazır kemik suyula çorbe pilav dışında ne yapılır

açılınca 2 günde tüketin yazıyor kavanozda. dün pilav yaptık, zaten çorbamız var evde, başka ne yapılır ki yapalım bitsin.
 
Isitip limon ve karabiberle icebilirsiniz ya da yemege de koyabilirsiniz.


  • bradshaw  (24.04.21 16:42:44) 
Tirit ?


  • elorelia  (24.04.21 17:14:12) 
Sebze yemeklerine de haslarken su olarak ekleyebilirsin, ben oyle yapiyorum :) ama kavanozlardaki et suyunun gercekten eti kaynattigindaki gibi tadi ve kokusu olmuyor ondan bekledigim tadi hic alamadim ekledigim hicbi seyde..


  • e mice  (24.04.21 18:47:36) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.