[]

Honda activa s gibi scooterlarin benzin göstergesi hikaye mi?

Yeni benzin doldurdum, 25 km falan anca yapmışımdır, gösterge ise empty diyor. Gözle kontrol ediyorum, en az dörtte üçü dolu. Çalıştırdım şu an ve bekliyorum gösterge gerçek seviyeyi gösterecek mi diye hala göstermiyor.
 
activa'nınki hikaye değil, sizde ne var bilmiyorum ama gösterge ya da şamandıra vs. bozuk olabilir mi?


  • orient blue  (24.04.21 13:49:12) 
hocam activa s var bizde ve henüz 800 kmde. motoru satın aldığımız zaman doğal olarak çok az benzin vardı içinde, benziciye kadar bir iki km gittik, onun haricinde depo yarım olduğu zaman doldurduk hep.


  • mezarkabul  (24.04.21 13:57:01) 
servise gösterin bence, ustası hemen anlar zaten problemi.


  • orient blue  (24.04.21 14:49:51) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.