[]

kobo e kitap okuyucu tamiri hk

iyi bir tamirci biliyor musunuz? birkaç yıl önce düşürdüm ve ekranı dondu, o an jules verne nin bir kitabını okuyordum, ekranda o var hala. tamirci bulamadım aylarca araştırmama rağmen, şimdi iki üç yıl geçti üstünden, belki tamircisi vs vardır artık. bataryası ölmesin diye, ara ara şarj ediyorum.

kendim de tamir etmeye çabaladım ama olmadı.


 
Kindle FB grubunda bu arkadastan bahsedilmiş. Ulaşıp bilgi alabilirsiniz.umarim işinize yarar.Caner Olgun 05547379324
www.facebook.com
garantilionarim.com izmir 0232 489 51 21
İstanbul Aydınlar Ticaret 0 (533) 320 44 30
  • dickens  (24.04.21 11:43:11) 
Teşekkürler hocam


  • mezarkabul  (24.04.21 12:36:01) 
Aydınlar ticaret e kitap okuyucu işinde iyi. Daha önce sahibinden.comdan ekran falan almıştım kendilerinden. Sorun yaşamadım.


  • westblack  (24.04.21 14:32:57) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.