dave chappelle, jim jefferies, tom segura'dan sonra hangi standup'cı?

Dave abimiz birinci sırada, güncel konular olması adına 2017 sonrası şovlara bakınıyorum. tarz olarak; storyteller, iki ayrı şakayı birbirine zekice bağlayabilen ve ofansif tarzdaki sanatçılar.

teşekkürler.

Bana Jim Jefferies'i andıran Joe Rogan var. Son zamanlardaki favorim kendisi.

  • epistemic_regress  (23.04.21 21:49:48)
Jim jefferies ve Tom segura izlemiş ve sevmiş biri olarak:
Akabinde Michelle Buteau izledin, çokk tatlı çok keyifliydi.
Ama asıl önerim jo koy. Efsane bir adam. Tavsiye ederim.
  • buzbebek  (23.04.21 22:56:15)
ekşici gibi olmasın ama şu dave chappele'in en az 3-4 şovunu izledim yenilerden mimik oynamadı ya bir bana mı kenidini beğenmiş ve sıkıcı geliyor . çok severim stand up izlemeyi ama bir gülemedim şu adama

soru içinse
joe rogan
eric andre
jım jefferis son hafatalrda izleyip beğendiklerim
  • ishak77  (23.04.21 23:33:10 ~ 23:33:35)
Pek standup izleyen biri değilim ama Ricky Gervais - Humanity'i bayağı beğenmiştim.

  • new day new life  (24.04.21 00:08:28)
kevin hart'a gülüyorum

  • megacracker  (21.05.21 23:34:30)