[]

Filyasyon ekibi

Temaslı olduğum için karantinadayım, cumartesi günü belirtilerim başlamıştı pazartesi günü hepsi geçti. salı günü test yaptım negatif çıktı. o günden beri hiç bir şeyim yok. şimdi tekrar test yaptırmak istiyorum filyasyon ekibini aradım kaydınız oluştu diye sesli yanıt çıktı saatler oldu dönen yok. hastalığı benim gibi seyreden var mı? Filyasyon ekibi ne zaman gelir? nereyi arayayım evde test için?
 
Kayıt alındıysa bugün, en geç yarın gelirler. Dün arkadaşımın abisi için aramislard, akşam gelmisler. Bu sabah da sonucu çıkmış ama semptom soruyorlar. Hiç semptomum yok derseniz gelmeyebilirler.


  • fraise  (23.04.21 17:57:41) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.