[]

Final projem için polonya yapımı film önerisi

Merhaba herkese, bir ders alıyorum çağdaş polonya edebiyatı ve filmleriyle polonya toplumu diye, final ödevimiz bir film izleyip hakkında essay yazmak. Aklımda bir tane vardı anca izleyebildim ama pek beklediğim gibi çıkmadı. Film tecavüz sahnesiyle bitti, ben şimdi bunu nasıl polonya kültürü diye hakkında essay yaziyim. Profesörde polonyalı, gerçi filmin fragmanını derste kendisi de izletmişti ama ne biliyim pek içime sinmedi şimdi izleyince.

Sizin önerileriniz var mıdır? Çok az zamanım var karar vermek için. 2000 yılı sonrası bir yapım olması lazım. Derste işlediğimiz konular da; 2. dünya savaşı zamanı, komünizm, kilise, topumda kadının yeri vs. Teşekkürler şimdiden.


 
Plac Zabaw
www.imdb.com

  • heritage  (22.04.21 08:52:58 ~ 16:51:56) 
Corpus Christi


  • piotr  (22.04.21 09:42:29) 
www.imdb.com

oyle odullu sanat filmi falan degil ama polonya'da herkesin mutlaka izlemis oldugu bir film.
  • vudin  (22.04.21 10:23:53) 
Duze zwierze
www.imdb.com

  • misterturist  (22.04.21 14:31:56) 
Rose mi izlediğiniz film?


  • kaset  (22.04.21 14:32:57 ~ 14:33:09) 
@kaset hayir United States of Love aslinda fena baslamadi, anlattigi donem ilgilimi cekmisti, 1990 yilinda tam komünizm sonrasinda geciyor.
Öneriler için teşekkürler bakacağım hepsine, @Piotr Corpus Christi güzel evet ama sınıftan başkası onun hakkında yazacakmış, önceden bildirmişti.

  • carmenta  (22.04.21 16:57:30) 
m.imdb.com
2.dunya savasi, kadin, komunizm vb..

  • Bikit  (22.04.21 17:22:57) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.