Abimin iwatch 5'i benim oldu, ne yapmalıyım? nolur yardım...

çocuk gibi sevindim; spora başlıyorum çünkü.
iphone 8 kullanıyorum.
abim verdi iwatch5
Şimdi bu saatte abimin eski iphonenundaki hesabı kurulu. O eski telefonu şuan annem kullanmakta.
Telefondaki bazı fotolar saatte var ama hepsi yok.
Sms ler hiç yok.
App bile annemdeki telefonda yok.

Ben komple 0'layıp kendi ios hesabımı girip ben kullanıcam.
Birşeyler okudum ama yanlış yapmaktan korkuyorum. Teknoloji özürlüyüm.
Rica etsem basitçe özetler misiniz?

Spor yaparken uygulamayı açıp yaptığın sporu seç, bitince bitir.
Yürüyüş tarzını öğrenmesi için açık havada yarım saatlik bir yürüyüş yaparsan içeride yapacağın yürüyüşleri doğru ölçer.
Banyoya, suya, denize girmeden önce yüzme modunu açmayı unutma. Pili bitmeden şarja takma, dolunca şarjdan al. uzun vadede faydasını görürsün. Telefona yüklediğin uygulamadan isteğine göre bir ekran yaratıp onu kullanabilirsin.
  • zoghurt  (21.04.21 20:28:30)
Ama tüm bunlar için kurabilmem gerekiyor. Abim artık iphpne kullanmıyor. Anneme verdiği eski telefonundaki ios hesabının şifresini bilmediği için saati 0'ladım ama kullanamıyorum.
App şifre istiyor

  • gadlemler  (21.04.21 20:32:35)
zoghurt duyuruyu okumadan cevap vermiş.

Şuradaki yönergelere göre sıfırlayıp kendi telefonunuza Apple Watch uygulamasını kurduktan sonra kendinize göre kurulum yapabilirsiniz.

support.apple.com
  • himmet dayi  (21.04.21 22:07:55)