[]

nişan kıyafet yardım

çok yakın arkadaşımız nişanlanıyor bodrumda evin bahçesinde açık hava da isteme&nişan yapılacakmış.(biz erkek tarafıyız)

biraz özendim açıkcası aile harici bi tek biz olacağız. nasıl bir şey giysem nereden baksam fikir verebilecek olan olursa. (168 boy 54 kilo)


 
Ah ne güzel elbise bakmayı özlemişim :)
İnstagramda şu sayfanın elbiseleri çok. Beğeniliyor, pndemi öncesi bir düğün için alacaktım buradan, düğünü askıya aldılar, kaldım ben de :/

instagram.com
Bunun dışında ben romanda buluyordum bu tür organizasyonlar için elbise ama az önce ona da baktım 1200 den aşağı elbise göremedim neredeyse.
Bir de Mango, zara saten elbiseler özellikle, daha makul fiyatlarla iş görür.
  • somethinginthewayshemoves  (21.04.21 00:51:47) 
teşekkür ederim

www.deepatelier.com

www.askidandavete.com.tr

bunlar nasıl olur ki? benden başka beğenen çıkmadı daha :)
  • melodi  (21.04.21 01:00:28) 
İlkini çok beğendim ben sadece göğüsleri acaba biraz düşük mü gösterir o kesim bilemedim ama çokkkk tatlıymış.
İkincisine benzeyen bir elbisem var, böyle o dantel mi nedir onlar kalın gibi, yani kaba hissettiriyor bana pek giyemedim. Yoksa o da güzel ama işte ex tecrübem :))

  • somethinginthewayshemoves  (21.04.21 01:03:34) 
teşekkür ederim ama uzun elbise ile yürümeyi beceremediğim için düşünmüyorum :) -@eileengray

mini şifon elbise ben de baktım da çok içime sinen bir şey bulamadım
  • melodi  (21.04.21 01:48:29) 
İlk linkteki işlemeli elbise guzelmis


  • elorelia  (21.04.21 08:53:19) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.